img

Hakkımızda

Öncü ve Güçlü bir kuruluş Miroğlu A.Ş.

Miroğlu Anonim Şirketi; yüzyıllara tanıklık eden kadim kültürün köklü Afyon şehrinde kurulan, gücü günden güne büyüyen ve farklı sektörlerde, farklı şehirlerde de fabrikalar, eğitim kurumları açarak ülkesine ve milletine hizmet eden dev bir sanayi firmasıdır.

Miroğlu Çevre ve Tıbbi Atık, Miroğlu Elektrik GES, Afyon Doğa Koleji ve Kütahya Doğa Koleji ile hem her alanda donanımlı insanlar yetiştiren, hem istihdam sağlayan hem de doğaya sorumluluğunu yerine getiren öncü ve güçlü bir kuruluştur Miroğlu A.Ş.

Miroğlu Tıbbi Atık; çevre ve tıbbi atık noktasında dünyanın sayılı şirketleri arasında bulunan, ülkemizde de bu alanın lokomotifi durumunda olan bir firmadır.

Doğanın ışığını açığa çıkartan olgudur çevre. Ve yapılması gereken bu doğal çevrenin bozulmadan, insan sağlığını göz önünde bulundurarak korumaktır. Bu nedenle tıbbi atıkların çevreye olan zararını yok etmek gerekir. Hızla yaşlanan ve gün geçtikçe daha kalabalık bir yer olan dünyamızın ekolojik dengesini korumak ve yarınlar için daha temiz bir çevre bırakmak için tıbbi atıkların da çevreye olan zararını yok etmeliyiz.

Miroğlu A.Ş. “Sağlıklı çevre, kaliteli yaşam” sloganıyla kurmuş olduğu, dünya standartlarındaki tesisleriyle 2000 yılından itibaren Afyonkarahisar ve Manisa’da hizmet vermektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla, üstün teknolojisi ve iş güvenliğine verdiği öncelik ve yaptığı yatırımlarıyla “Tıbbi Atık Sektörü”nde önemli bir aktör konumundadır. Eğitimli profesyonel kadrosuyla ARGE çalışmalarına da önem veren Miroğlu A.Ş. tıbbi atık ve sterilizasyon tesislerinde günlük ortalama 40 ton tıbbi atığın sterilizasyon ve kırılma işlemi gerçekleştirmektedir.